Detail van een schilderij van Mia Laenen

In 2013 zijn er 11 kunstenaars uit Begijnendijk en Betekom die deelnemen aan de Kunstlocomotief. Vanaf begin mei zal u hier dan ook een overzicht vinden van de kunstenaars en hun werken. Hieronder vindt u een overzicht van de 18 kunstenaars die hun atelier openstelden tijdens de vorige editie van de Kunstlocomotief op zaterdag 27 en zondag 28 augustus 2011.
Als u klikt op de naam van de kunstenaar, kan u zijn/haar werk bekijken.

Begijnendijk:

Reinhilde Ghysreinhilde.ghys@pandora.be
Monique Vercammenmoniquevercammen@hotmail.com
Marcel Wuytsmarcelwuyts2@telenet.be
Mario Luytenmario.luyten@telenet.be
Hugo Lachihugo.lachi@scarlet.be
Eugenie Van Aerschoteugenievanaerschot@hotmail.com
Jan Discartjan.discart@scarlet.be
Roger De Haesrogerdehaes2235@gmail.com

Betekom:

Mia Laeneninfo@mialaenen.be
Jan Stormsjanstorms1@pandora.be
Marleen Neysm.neys@skynet.be
Jacqueline Gorisgoris.jacqueline@skynet.be
Hilde Verhelsthilde.verhelst1@telenet.be
Anne Cornilanne.aline.cornil@skynet.be
Pol Lemaireinfo@pollemaire.eu
Albert Leysa.leys@skynet.be
Nicole Depreternicoledepreter@skynet.be
Julia Verduycktjulia.verduyckt@skynet.be